Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Burçların Genel Özellikleri Karakteristik Yapısı

Burçların Genel Özellikleri Karakteristik Yapısı

Buçların Genel Özellikleri Karakteristlik Yapısı

REKLAM ALANI

Toplamda 12 burç vardır ve her burcunda farklı tip karakteristlik özelliği bulunur. Burç denildiği zaman aslına bakıldığı zamanda yıldız kümelerinin adı olduğu unutulmaması gerekir. Günlük hayatımızda benim burcum dediğimiz güneş burcu, nasıl bir yapıya sahip olduğumuzu da ortaya koyar. Bir insan hem düşünce hem de karakterinin nasıl olduğunu bilmek için burca bakarak yorumlamamız mümkündür. Burçların genel özellikleri sayesinde, birçok bilgiye kolayca erişebilmemiz mümkün oluyor.

Astrolojiyi yakından takip eden kişiler ise kolayca burçlar hakkında bilgiye ulaşma şansına sahip olmaya başlıyor.

Koç Burcunun Genel Özellikleri

Koç burcu, kendine güven duymayı fazlasıyla seven biridir. Çevresi tarafından dikkatleri üzerine çekmeyi sever. Ateş elementine sahip olan bu burcun,  rengi kırmızı taşı ise elmastır. Aktif ve aynı zamanda dinamik bir yapısı vardır. Hızlı, lider ve yönetici vasfına sahip olduğunu belirtmemiz mümkündür. Özellikle Koç burcu erkeğinin yönetmeyi seven bir edası bulunur. Çok çabuk tüketme ve aynı zamana çabuk şekilde sıkılan bir özelliğe sahiptir. Koç burcu kadını ise erkeklere oranla aha mücadeleci bir yapıya sahip kişilerdir. Sabırsız, çocuk gibi davranan ve aceleci tavırları olumsuz yönlri olarak ön plana çıkar. Koç burcu aşk hayatına bakıldığı zaman samimiyet ve dürüstlük ilkesine çok fazla önem vermeye başlayacaktır.

Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Burç aylara göre değerlendirilmekte ve her burcun ayı farklılık göstermektedir. Diğer burçlardan biri ise boğadır. Toprak elementine sahip olan bir burç olmasıyla dikkat çekiyor. Yemeğe son derece düşkün olan bu burç için konfor alanı da bir hayli önemlidir. Süslü bakımlı ve aynı zamanda makyajlı kadınlardan hoşlanan biridir. Eğer ki bir boğa erkeğinin güvenini kazanmaya başladıysanız o zaman sizden kolayca vazgeçmeyecektir. Lüks ve para her daim önemli olmayı başarmıştır. Boğa kadını ise süslü ve güzel görünmeyi her daim sevmiştir.

Boğa burcu erkek ve kadına bakıldığında, ikisini ortak noktada buluşturacak özelliklerinden biri güvenilir olmasıdır.

İkizler Burcunun Genel Özellikleri

Değişken olarak tabir edebileceğimiz bir özelliği bulunur. İkizler burcu esnek ve aynı zamanda uyumludur. Meraklı, konuşkan ve arkadaş canlısı olmayı başarır. İkizler burcunun fazlasıyla değişime ihtiyacı bulunur. Özgürlüğüne karışılmasından asla hoşlanmaz. Bulunduğu ortamda ise çok çabuk şekilde sıkılabilen bir yapısı vardır. Ne istediğini çok çabuk şekilde bilen bir özelliğe sahiptir.

Yengeç Burcunun Özellikleri

Su grubuna sahip bi burç olan Yengeç, romantizmi sever. Müzik ve tarih konusunda yeteneklere sahiptir. Ev ve ailesine düşkün olan bir özelliğe sahiptir. Yengeç burcu erkeği sadakati sever v şefkatli bir karaktere sahiptir. Kadın olanlarının ise evinin iyi bir hanımı olabileceğini söylememiz yanlış olmaz.

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Aslan burcunun en bilinen özelliklerinden biri, liderlik vasfına sahip olması denebilir. Mağrur, özgüvenli bir burca sahiptir. Pohpolanma ise oldukça hoşuna gitmeye neden olacak özelliklerden biridir. Şık ve yakışıklı olmak, Aslan burcu erkeğinin en önemli özelliklerini yansıtmaktadır. Kısacası aslan burcunun baba olmak için yaratılmış bir burç olduğunu söyleyebiliriz. Canlı renk ve gösterişli bir tarza sahiptir.

Başak Burcunun Özellikleri Neler?

Başak burcu erkek ve kadını olsun, titiz olmasıyla dikkat çeker. Çalışkan olmasının yanı sıra eleştiresel bazı özelliklerde taşır. Dakik olması en çok dikkat eden yanlarından biri olarak ön plana çıkar. Seçim yapma konusunda ise kararsız diyebileceğimiz bir özelliğe sahiptir.

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Terazi burçları, bazı dengesiz halleriyle bilinen insanlardır. Öyle ki hem erkek hem de kadınlarda bu durum sıklıkla gün yüzüne çıkabiliyor. Fakat genel anlamda bakıldığı zaman ise uyumlu olmayı seven bir özellikleri bulunur. Politik ve kibar bir tutuma sahip olduğunu söylemek mümkün.

Akrep Burcunun Genel Özellikleri

Akrep burcu, en dikkat çeken burçlardan biridir. Su grubu denildiği vakit akrep burçları da devreye çıkar. Durusal  sezgileri ışığında hareket etmeyi daha doğru bulur. Kavrayışlarına bakıldığında ise son derece iyidir. Zor beğenip zor bırakan bir özelliğe sahiptir.

Yay Burcunun Genel Özellikleri Neler?

Genel olarak yay burçlarının sakin özellikleri bulunur. Bağımsız bir ruha sahip olmasıyla fazlasıyla dikkat çekme özelliğine sahiptir. Ufkunu ve aynı zamanda sınırlarını genişletmeyi sever. Salaş ve bohem tarzı giysileri giymeyi ise çok fazla sevecektir. Hızına karşı ise ayak uydurabilen bir özelliktedir.

Oğlak Burcunun Genel Özelliği

Oğlak burçlarının güvenilir kişiler olduğunu söylemek mümkün. Ciddi, soğukkanlı ve bazı zamanlarda mesafeli bir yaklaşımları oluşabilir. Hiçbir şeyi kolay kabul etmeyen bir özellikleri bulunur. Fakat bazen hayatınızda yansıtmaya çalıştığı kural ve disiplin ise sizin açınızdan can sıkıcı hale dönüşebilir.

Kova Burcunun Özellikleri

Kova burcu, farklı ve zeki olmasıyla meşhurdur diyebiliriz. Hem sosyal hem de arkadaş canlısı olması sevilen özellikleri arasında yer alır. Orijinal ve yenilikçiyi içeren şeylere karşı ilgisi çok fazla olacaktır. Çılgın ve sıradışı kıyafetleri çok fazla sever. Teknolojik cihazları kullanmaya bayılır.

Balık Burcunun Özellikleri

Balık burçları, duygusallığı ile tanınan bir burçtur. Özellikle bu burcun sadakati karşı olan tavri kaçınılmazdır. Karşısında ki kişiye çok fazla bağlıdır. Bazen hayal dünyasında olmayacak şeyler kurmuş olsalarda, onların bu zengin iç dünyası hayatlarını daha güzel yapmaya yeterlidir. Bu yüzden balık burcu insanları birçok kişinin istediği tip ve özellikteki olabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Sedef dedi ki:

    👍👍