Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Cinsellikte Erkeklerin Zevk Noktaları

Cinsellikte Erkeklerin Zevk Noktaları

Cinsellikte Erkeklerin Zevk Noktaları

Erkeklerin zevk mabedini bildiğiniz zaman, cinsel beraberlikleriniz daha keyifli hale gelecektir. Değişik fantazilere başvurmak ve hazzı daha da arttırmak adına zevk noktalarını bilmelisiniz.

REKLAM ALANI

Cinsel hayatınızın ateşli şekilde geçmesi, iki taraf içinde daha fazla zevk almasına yol açacaktır. Partnerinizi cinsel konuda da mutlu etmek istiyorsanız cinsellikte erkeklerin zevk noktaları uygulamalısınız.  Erkeklerin cinsel isteğini arttırmayı sağlayacak zevk noktalarını belirledik.

Penis ve Çevresi Zevk Noktasıdır

Seks hayatına yeterince düşkün olmayan bir erkeği, penis bölgesine dokunarak tahrik olmasını sağlayabilirsiniz. Penise ya da penis çevresine dokunmanız, bir süre sonra sizi arzulamasına neden olacaktır. Çünküpenis ve çevrekısımları, çok çabuk uyarılma reaksiyonu gösterecek dokulardır. Eğer ki erkeği cinsel birlikteliğe hazırlamak istiyorsanız o zaman penisine dokunarak bunubaşarabilirsiniz.

Prostat Noktasına Dokunmak

Perine olarak adlandırılan yer, erkeğin makatının aşağı kısmında yer almaktadır. Seks yaparken, bu bölgeye yavaşça dokunarak zevk almasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız bu tür ufak dokunuşlar, daha istekli olmasını sağlayarak iyi bir performans sergilemesine yol açacaktır.

Erkeklerde görülen sorunların arasında sertleşme gelmektedir. Sertleşme sorunlarını çözme konusunda da etkili bir çözüm yolu sunacaktır. Bu tür dokunuş ve masajlar, erkeklerde ki prostat kanseri riskini azaltmaya yardımcıdır.

Boyun Bölgesine Yanaşın

Cinsellikte yüksek performans göstermek, her iki tarafın en çok arzuladığı bir şeydir. Bir taraf istekli olurken, diğer tarafın isteksiz davranışlar sergilemesi istenen bir durum değildir. Hatta yaşanan bu gibi sorunlar, cinsellikte soğuma ve uzaklaşma gibi problemlere yol amaya sebep oluyor. Zevk noktaları olarak ifade edebileceğimiz bir başka bölgenin ise, boynun tamamı olduğunu söylemekmümkün.Boyunbölgesindençokçabukşekildeuyarılmayapısınasahipolanerkekleri,seksesürükleyebilirsiniz.

Seks yapmak istediğiniz zaman partnerinizin yavaşça boynuna sokulun. Boynu okşamanız, öpmeniz uyarılmasını sağlayacaktır. Özellikle ön sevişme esnasında erkeğin boyun bölgesini öpmeniz, cinsel temasa geçtiğinde daha iyi performans sergilemesini sağlayacaktır. Erkeğin göstereceği bu performansla, siz de fazlasıyla zevk alacaksınız.

Erkek Zevk Noktalarından Biri Avuç İçi

Erkek elinin iç bölümü, dış bölümüne göre daha hassas olduğundan dolayı çok çabuk uyarılmaktadır. Erkeğin avuç uçlarına, parmak ucunuzla dairesel şekilde hareketler yaparak seks arzusunun oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. sedat dedi ki:

    erkeklerin aslında bir çok zev alacağı nokta vardır bunu daha önce bir yerde okumuştu