Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Cinsellikte Kadınların Zevk Noktaları

Cinsellikte Kadınların Zevk Noktaları

Cinsel ilişkinin yeterli doyuma ulaşması için zevk noktaları neler olduğu bilinmelidir. Erkekler kadar kadınlarında zevk aldıkları bazı hassas bölgelere sahiptir. Erkekler kadınların zevk noktalarını bilirse cinsel beraberliklerden daha fazla zevk almaya başlayacaklardır. Fantezi dünyanızı daha fazla ateşli olmasını sağlayarak sevişmekten mutluluk duymaya başlayacaksınız.

REKLAM ALANI

Kadınların zevk noktaları hangi yerler olduğunu merak eden beyler için tiyolarımızı hazırladık.

G Noktasına Dikkat!

G noktası, cinsel ilişkiyi ateşlemeyi sağlayacak en hassas bölgelerden biridir. Klitorisi en kolay şekilde uyarmanın çözüm yollarından biri G noktasından geçmektedir. Vajinanın ön iç duvarı, G noktası olarak ifade edilir. Vajina girişinin 4-5 cm kadar iç duvarında yer alan bir bölgedir. Konum açısından ifade etmek gerekirse, idrar duvarının arka kısmında yer alıyor. G noktaları kadınlar tarafından daha çabuk şekilde uyarılmasına yol açıyor. Eğer ki kadınlarda ki cinsel isteksizliğin giderilmesini ve sekse daha istekli başlamasını istiyorsanız G noktasına dikkat edin.

Klitoris Zevk Noktasıdır

Kadınların zevk noktasından bir diğeri ise klitoris olduğunu söylemek mümkün. O-5 ve 1cm uzunluğunda bulunan klitoris, kadınların harekete geçmesine yardımcı olur. Özellikle ön sevişmeyi daha uzun tutmak istiyorsanız o zaman bu bölgeye dikkat etmeniz de yarar olacaktır.

Cinsel uyarı açısından bakıldığında son derece hassas bir bölge olduğunu söyleyebiliriz. Bu bölüm, titreşime karşı da oldukça duyarlıdır. Hatta pek çok kadın klitoral ile de anında uyarılma reaksiyonu göstermektedir. Bir diğer eterojen bölgeler arasında ise vajina iç ve dış dudakları olduğunu bilmelisiniz. Vajina girişinde ki küçük ve büyük dudakları öpmeniz, emmeniz partnerinizi azdırmaya neden olacaktır.

Bacak İç Kenarlarını Okşayın

Bacaklar, dokunulmaya karşı oldukça hassasiyet gösteren bölgelerden biridir. Bu yüzden dolayıdır ki ateşli bir seks hayatının oluşmasını isteyenler için bu bölgeler önem taşımaktadır. Kadının bacak iç kenar kısımlarını yavaş hareketlerle okşamanız, birleşme öncesinde hassasiyetin daha çok artmasına neden olacaktır. Aynı zamanda partnerinizin sizi daha çok arzulamaya başlamasını sağlayacaktır.

Göğüs ve Kalçalar

Göğüs ve kalçalar, kadınların zevk olduğu bölgelerinden biridir. Bazı kadınlar, kalçalara gelecek sert darbelerden dolayı çok fazla azabiliyor.  Yüksek birleşme isteği, cinsel ilişkiye yansımaya neden oluyor. Böylece daha zevk aldığınız ve haz dolu orgazma ulaşabildiğiniz anlara tanıklık etmiş oluyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.