Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Çocuk Psikolojisi Part 2

Çocuk Psikolojisi Part 2

Çocuklar aslında sürekli hareket halinde olmalıdır sürekli ekrana bakarak büyüyen çocuklarda hafıza geriliği ve göz hastalıkları meydana gelebiliyor. Zaten insan biylojisine aykırı bir kere oturmak hep hareket halinde bulunmalıyız  buna çocuklarda dahil. Çocukluğumda yaşadığım ve mutlu olduğumu bildiğim tek şey varsa da bu anı yaşamaktır. Yarını yada dünü düşünmeden anı yaşıyorduk ya sorumluluklarımız yok denecek kadar çok azdı mutluyduk. Şimdi daha iyi anlıyorum çocukken bana bir büyüğüm senin yerinde olmak isterdim demişti ne demek istediğini şimdi daha iyi anlıyorum ne demek istediğini.

REKLAM ALANI

Aslında insanın içinde bi yerlerde hala hiç büyüymemiş bir çocuk varıdır bazen onu serbest bırakırız bazen de kafeste saklarız kimseye göstermeyiz. Bu doğru mu değil mi tartışılır fakat bence yeri geldi mi içimizdeki çocuğu doğal yaşam alanına salmamız gerekiyor 😊 kanımca

Yeri gelmişken bir ara görmüştüm yetişkinlerin çocuk parkında oynadığı ve eğlendiği bu aslında bazılarına çocukça gelebilir fakat bence özgürce neden mi çünkü o an eğleniyorsan ve mutluysan başkasının ne düşündüğü pek umrumda olmaz sonuçta bu hayatı biz yaşıyorsak ve bedelinide biz ödüyorsak başkasına ne değil mi ?

Sizde içinizde eğer bi yerlerde hala bastırdığınız bir çocuk varsa salın gitsin emin olun daha çok mutlu olacaksınız hiç değilse bi deneyin mutlu olmazsanız bir daha salmazsınız olur biter.

Yazının devamı 3.sayfada

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.