Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Doğal Kolon Temizliği

Doğal Kolon Temizliği

Kolon temizliği günümüz hayatı hızlı yaşam tarzları, hızlı para ve fast food yoluna girmiştir. Hızlı para vücudunuzu etkilemese de, hızlı yaşam tarzları ve fast food kesinlikle etkileyecektir.

REKLAM ALANI

Zamanla, bu sağlıksız fast food alışkanlıkları en kötü şekilde değişerek kabızlık ve buna bağlı bozukluklarla sonuçlanacaktır. Ortaya çıkan semptomlar şunları içerebilir: soğuk algınlığı ve grip semptomları, baş ağrısı, ishal, vücut kokusu, kabızlık, alerji, stres, hemoroid, sinüzit, baş ağrısı, sindirim sorunları, sırt problemleri, diz ve kas ağrısı, kötü görme ve hafıza.

Kellogg’s Corn Flakes’in sahibi olarak tanınan ve tanınmış bir cerrah olan Dr.John Harvey Kellogg gibi bazı doktorların, bağırsak problemlerinin ve sıkıntılı kolonların insan hastalıklarının çoğunun temel nedeninin olabileceğine inandıkları söyleniyor. .

Çözüm nedir?

Doğal kolon temizliği, bu sağlık sorunlarına yardımcı olmanın cevabıdır. Doğal kolon temizliği, bağırsaklarınızı boşaltmak için doğal ürünler kullanmayı ifade eder; En yaygın çözümler olarak otlar ve tohumlar veya kaygan karaağaç kullanmak gibi.

Evde Kolon Temizliği

Evde kolon temizliği basittir, talimatları takip etmesi ve kabızlık ve ilgili bağırsak işlev bozukluklarından kurtulmak için Evde Kolon Temizleme Kitlerini kullanabilirsiniz. Kit, bağırsakta aşırı baskı olmadan bir yerçekimi akışı ile çalışır. Suyun akışı ve sıcaklığı herhangi bir karışıklık olmadan kontrol edilebilir. Atık su, sizi rahatsız etmeden tuvalete boşaltılır.

Bitkisel Kolon Temizliği

Bitkisel kolon temizliği, bağırsakları temizlemenin en doğal yoludur. Otlar, müshil görevi gören doğal enzimlere sahiptir. Otlar, vücudu detoksifiye etmeye yardımcı olan lifler içerir. Karnıyarık tohumlarının kabuğundan elde edilen karnıyarık otları gibi şeyler size oldukça yardımcı olur. Diğer otlar arasında keten tohumu, İrlanda yosunu, hatmi ve kaygan karaağaç, içlerinde zengin lif içerir. Aloe yaprağı, sinameki, cascara sagrada, zencefil ve kırmızı biber, kabızlıktan kurtulmaya yardımcı olan bitkisel ürünlerdir.

Doğal kolon temizliği kullanımı, bu şekilde sağlıklarını iyileştiren kişilerin daha keskin zihinsel uyanıklık, azaltılmış kilo, iyileştirilmiş cinsiyet ve daha iyi cilt tonu yaşadıklarını göstermektedir. Ayrıca, daha sağlıklı tutumlar ve daha az ağrılı eklemlerle (artrit hastalarında olduğu gibi) daha mutlu oldukları ve iyileştirilmiş, daha sağlıklı bir yaşam sürdükleri bildirildi.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Berka dedi ki:

    Kolon tedavisini çoğu insan uygulamak istemese de bu işlem insan sağlığı için çok yararlı. Vücudu tam anlamıyla yeniden başlatıyor. 2 sene önce bağırsaklarımdaki rahatsızlıktan ötürü bu işlemi evde uygulamıştım. Tekrardan zamanı gelmiş gibi hissediyorum. Bu işlemi yapacağınız zaman evden çıkmayı düşünmeyin yoksa dışarıda çok zor durumlarda kalabilirsiniz 🙂