Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Erkekleri Çıldırtacak Ateşli Seks Sözleri

17.02.2021
1.218
Erkekleri Çıldırtacak Ateşli Seks Sözleri

Erkeklerinde cinsel isteksizliğe karşı soğuk yaklaşımları olabilir. Yahut yeteri kadar iyi bir cinse performans sergilememesi, partnerlerini huzursuz etmeye neden olacak durumlardan biridir.  Eğer ki erkeğinizin iyi ve ateşli olmasını istiyorsanız, onu baştan çıkarmaya çalışmalısınız. Bunu yalnızca erotik kıyafetler giyerek, vücudunuzu sergileyerek yapmayabilirsiniz. Erkeklerin çıldırmasını sağlayacak ateşli seks sözleri, istediğiniz bir seks beraberliğin içerisinde olmanızı sağlayacaktır.

REKLAM ALANI

Erkekleri kışkırtacak ateşli sözler söylediğiniz zaman, tam anlamıyla baştan aşağıya titremelerine yol açıyor. Bu tür kadınlar ise erkeklerin hafızalarına kazındığı gibi kolay kolay unutamamasına neden oluyor.

‘’Seni İstiyorum’’ De!

Erkekleri baştan çıkaracak en etkileyici sözlerden biri ‘’ seni istiyorum’’.  Bu kelimeyi kullandığınız zaman erkeğinizin hayal dünyasında pek çok seks pozisyonları dolaşmaya başlayacaktır. Bu seks pozisyonlarını hayal dünyasında yarattığı hazla, hemen sizinle birlikte olmaya başlayacaktır. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayarak, yatakta iyi bir performans sergilemesine yol açmaya neden olacaktır.

Erkeğin hoşuna gitmesi için söylemlerinizi yüksek sesle kesinlikle yapmayın. Cinsel pozisyon sonrası ilişkiye girerken, attığınız çığlıklarınız gibi olmasın. Kulağına yavaşça sokularak bu cümleyi fısıldamanız hoşuna gitmesini sağlayacaktır.

‘’ İstediğini Yap  Ben Seninim’’

İstediğini yap ben seninim dediğiniz zaman artık erkekte ipler kopmaya da başlar hale gelecektir. Bu durumdan çok fazla zevk alacağından dolayı ortaya sizi de memnun edecek bir beraberlik ortaya çıkmaya neden olacaktır. Zevk duygusunu daha da fazla aşılamaya neden olacak güzel beraberliğe adım atmaya başlayacaksınız.

‘’İçime Boşal’’

İçime boşal dediğiniz zaman, erkekte ki uyarıların hızlanmasını sağlamaya başlamış olursunuz. Erkek bir an önce penisi ile vajinanızın buluşmasını arzulamaya başlayacaktır. Vajinanızın iç kısmında ki sıcaklığı isteyecektir. Aynı zamanda sulanmış vajinanız daha kaygan hale gelmeye başlayacak ve ilişkide ki haz duygusu daha da artmaya başlayacaktır. Azdırıcı sözler söyleyerek ilişkinin boyutunu farklı bir yere doğru sürüklemeye de devam etmeye başlayabilirsiniz. Her iki tarafta artık istedikleri gibi bir seks yaşamaya başlamış olacaktır.

Erkeğim Demelisin!

Erkek cinsel ilişkiyi yönetirken, hadi erkeğim çok iyisin, sen yaparsın, hadi erkeğim harikasın gibi sözler söyleyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.