Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Erken Boşalma Nasıl Önlenir?

Erken Boşalma Nasıl Önlenir?

Toplumumuzda son dönemde en sık yaşanan problemler arasında erken boşalma geliyor. Erken boşalıyorum hangi ilacı kullanmalıyım tarzında çok fazla sorular sorulmaktadır. Çünkü erkek boşalmalar, seks yaparken yeteri kadar zevk alınmamasına neden oluyor. Partnerin bu durumdan yakınmasına ve sağlıklı bir cinsel ilişkinin yaşanmasına set koyuyor.

REKLAM ALANI

Erken Boşalma İçin İlaç

Erken boşalma için artık çok fazla cinsel ilaç ihtiyaçları ön plana çıkıyor. Bu durum haliyle acaba herhangi bir yan etki durumu söz konusu olur mu endişesini ortaya çıkarabiliyor. Bu tür ürünler kullanılırken, uzman bir doktora danışmanızda yarar var. Aynı zamanda ürünün doğurabileceği yan etki problemlerinin neler olduğu araştırılması gerekir. Erken boşalmaya karşı ise mutlaka  onaylı olarak ön plana çıkan ürün olma özelliğine sahip,  Dapoksetin adı verilen selektif seratonin olduğunu söylememiz gerekir. Bu ilaçların, cinselliğe karşı oldukça etkili olduğu ve daha uzun süreli bir seks yapmanıza fayda sağlamış olacağını belirtmemiz mümkün.

İlacı kullanır kullanmaz ise etkisini 1-2 saat içerisinde çok kolay şekilde kullanmaya başlayacaktır. Fantazi yaşamınızı harekete geçirmeye fayda sağlayacak bir üründür.

Geciktirici İlaçlar Ne Kadar Süre Önce Kullanılır?

Tercih edeceğiniz boşalma geciktirici ilaçlar, ilişkiden mutlaka 1 saat öncesinde kullanılmalıdır. Zaten ilacı kullanmaya başladıktan sonra, etkisini yavaş yavaş göstermeye başladığına şahit olursunuz.  İlişkiye girmeden önce cinsel ürünleri kullanmanız ise daha faydalı olacaktır. Aynı zamanda cinsel ilişki sırasında korunmak isteyen kişiler, prezarvatif kullanımlarına başvuruyor.

Erken Boşalmayı Önlemek

Erken boşalmaya karşı en iyi çözüm yolları arasında kegel egzersizi olduğunu belirtmemiz gerekir. Seks yaşamınızı daha doyumsuz bir hale getirmenize yardımcı olacaktır. Pelvik taban kaslarının çalışmasına büyük ölçüde fayda sağladığından, ateşli bir gece geçirmeye başlayabileceksiniz.  Erken boşalmaya karşı başvurulan bir yollar ise lokal anestezik kremlerin olduğunu söylememiz mümkündür.  Bu kremlerin erken boşalmaya iyi geldiğini belirtmemiz de yarar var.

Erkek Erken Boşalma Süresi

Erken boşalma süresi, ne kadar olması gerektiği merak edilen bir durumdur. İdeal bir boşalmanın ne kadar olduğunun mutlaka bilinmesi gerekir. Boşalma süresinin ortalama olarak bakıldığında ise 5.4 dakika kadar olduğunu söylememiz gerekir. Fakat 50 saniyeden 44 saniyeye kadar düşebilen durumlar oluşabiliyor.  Erken boşalma hangi yaşta daha sık görülür dendiği zaman ise, 40 yaşında daha fazla yaşanmaya başlanır. Bu durum seks hayatının monoton bir hal almasına neden oluyor.

Ateşli ve uzun süreli şekilde bir beraberliğin oluşması adına, boşalma süresi büyük önem arz ediyor.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Gökhan dedi ki:

    Çoğu erkeğin problemi olan bir konu erken boşalma. Çözüm olarak yukardaki yazıda çoğu şeyden bahsedildi. Artı olarak bunun önüne geçebilmek için ön sevişme süresini uzatmak zamanla erken boşalmanızı azaltacaktır. Erken boşalmanın önüne geçmek için biraz da partnerinizin size yardımcı olması gerekmektedir. Kafanıza takarsanız çözüme kolayca ulaşamazsınız bu yüzden kendinizi rahat hissetmeye çalışın ve bu konu hakkında yazılan yazıları okuyup uygulamaya çalışın.