Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

İdeal Seks Süresi Ne Kadar Olmalıdır?

İdeal Seks Süresi Ne Kadar Olmalıdır?

Seks, yaşamımızın en önemli parçalarından biri olduğu aşikar. Hatta seksi tekrar tekrar yapma isteği içerisinde bile olmaya başlıyoruz. Fakat burada önemli olan seksi de belirli bir noktaya kadar getirmek ve orada bırakmaktır. İşin önemli diyebileceğimiz konularından biri de ideal seks süresi ne kadar olduğu denebilir.

REKLAM ALANI

İdeal seksi aralıksız bir şekilde yapmaya başladığınız zaman ise 4-5 dakika kadar devam etmeye başlayacaktır. Bir de ön sevişme işin içerisine dahil edildiği zaman, sekse ayrılan zaman biraz daha fazla olmaya başlıyor. Hal böyle olunca da ideal seksin uzama süresi yaklaşık olarak 5 dakika kadar daha fazla olmaya başlıyor.

İdeal Seks Süresi Nasıl Ayarlanmalı?

İdeal seks yapmak istiyorsanız o zaman ayırmış olduğunuz süreye de bağlı kalmanız gerekecektir. Bu yüzden dolayıdır ki en çok dikkat edilmesi gerekecek hususlardan biri, ön sevişmenin kesinlikle atlanmaması gerekir. Hayatınızın daha heyecanlı ve istek aşılayan bir beraberliğe dönüşmesi içinde tüm bunların dikkat edilmesi gerekecektir.

İdeal sex yapmak, size bağlı olan bir durumdur.  Seksi ne kadar sürdürmek istiyorsanız, kendinizi mutlaka ona göre ayarlamanız gerekecektir

Orgazm Süresini Uzatma Yolları Nedir?

Birçoğu hemen orgazm olmak istememekte ve daha fazla uzamasını arzulamaktadır. İşin özüne döndüğünüz zaman bunu gerçekleştirmeniz zor olmayacaktır. Orgazm hem uzun olmasını hem de bir deneyim haline dönüşmeye başlamasını istemeye başlayacaksınız. Erkekleri şüphesiz en çok huzursuz etmeye neden olan konulardan biri erken boşalmalarıdır. Erken boşalma istemediklerinden dolayı ilk iş olarak mastürbasyon yapar ve daha sonrasında kadın partneriyle ilişkiye girerler. Fakat yapılacak bu tür hareket, penisin duyarlılığını azaltmaya neden olacaktır. Haliyle bu durum boşalmanın daha ge olmasını sağlayacaktır. Geç boşalma isteniyorsa deneyebileceğiniz en iyi çözüm yollarından biri olacaktır. Doğal olarak orgazm süresini uzatmaya başlayacaksınız.

Lakin sık sık mastürbasyon yapılması, cinsel ilişki isteğinin zamanla azalmasına yol açacaktır. Bu sebepten dolayı sık sık yapılmaması gerekir. Üstelik sadece bu olmamakla birlikte ilerleyen dönemde, erken boşalma sorunları gün yüzüne çıkmaya neden olur.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Can dedi ki:

    Daha önce seks yapmamış insanlarda erken boşalma sorunu daha fazla olabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için seks sırasında ön sevişme süresini uzatarak erken boşalmanın önüne geçilebilir ve seks süresini uzatabilirsiniz. Bir süre sonra daha deneyimli olacağınız için ne zaman kendinizin boşalma noktasına geldiğini farkederseniz ve boşalmak istemiyorsanız kendinizi tutabilirsiniz.