Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Kadınlar Büyük Penislerden Daha Fazla Haz Alıyor

18.02.2021
480
Kadınlar Büyük Penislerden Daha Fazla Haz Alıyor

Penis ile ilgili olarak yapılan araştırmalarda, kadınların büyük penisler den daha çok haz aldığı tespit edilmiştir. Tek seferlik cinsel bir ilişki yaşayacak olanlar, büyük penisleri istiyor. Çünkü penisin büyük olması, vajinada daha iyi hissedilmesine yol açıyor. Böylece kadınlar seks sırasında kendisini daha çok ilişkiye kaptırmış oluyor. Hatta kadınların pek çoğu, ideal penis boyutundan birkaç cm daha uzun olan penisleri gördüğü zamanda uyarıya hemen geçebiliyor.

Kaliforniya’da bir grup öğrenci bu konuyla ilgili olarak bir araştırma yürüttü. Yaptığı araştırmalar sonucunda ise 18 ve 65 yaş aralığında ki toplamda 75 kişinin görüşleri alındı. Alınan görüşler sonrasında ise büyük bir çoğunluğun, büyük penis sevdiği tespit edildi.

REKLAM ALANI

Neden Büyük Penis?

Vajinada penisin daha çok hissedilmesi, zevk duygusunun artmasına zemin hazırlıyor. Bu yüzden dolayıdır ki kadınlar, büyük penisli erkekleri daha çok istiyor. Kadınları en çok azdıran penis ölçüleri ise boyut olarak 16 cm ve genişliğin ise 12 cm olmasıdır. Kadınların büyük penis sevmesinin nedenleri nedir diye sıraladığımız zaman;

  • Hem vajinaya hem de arka deliğe kolay girebilmesi
  • Kadınlar için büyük penis görüntüsünün daha çekici gelmesi
  • Daha fazla haz duymalarını sağlaması
  • Vajinada hissetmeleri
  • Acı duygusunun artması ve acıdan zevk alır hale gelmesi

Büyük Penisin Vajinaya Girmesi

Büyük penis, vajinaya girmeye başladığı zaman ilk uç kısmını sokmasıyla bile kadınların uyarılmasını sağlayacaktır. Penis büyük olduğundan dolayı, vajinanın kök kısmına gelesiye kadar da her iki taraf çok fazla zevk almaya başlayacaktır. Kadın açısından bakıldığı zaman ise bu durum ateşli olmasına hatta azgınlık noktasına gelmesine neden olacaktır.

Tüm bunları yaşayan kadınlar, haliyle erkekte büyük penis olmasını istiyor. Tabi ki erkek açısından da bakıldığı zaman, dar bir vajina erkeğin hayalini süsleyen önemli konulardan biri. Kadının vajinasının dar olması, erkeğinde penisinin hem uzun hem de geniş olması oldukça çıldırtacak bir sekse davet edecektir. İki taraf içinde artık hayal ettikleri ateşli zamanlar başlamış olacaktır. Birlikte sabaha kadar ateşli bir cinsel beraberlik yaşamaya başlayacaklardır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Doğan dedi ki:

    Klişe bir söz vardır boyu değil işlevi önemli diye. Bu söz çok fazla doğru değil. Çünkü küçük boyuttaki bir penis kadın vajinasını yeteri kadar haz yaşatamaz. Evet bir boşalma durumunda kadın için küçük penis yeterli olacaktır fakat ilişkide yaşanacak zevkin oranını azaltacaktır. Kadınlar daha fazla hissetmek ister ve bunu en az orta boy bir penisle yaşayabilir.