Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Kadınların En Hassas 8 Zevk Noktası

Kadınların En Hassas 8 Zevk Noktası

Kadınların en hassas 8 noktası neler, bilmeniz gereken önemli konulardan biridir. Çünkü kadınların en hassas 8 noktasını bilirseniz cinsel ilişkinize de daha fazla heyecan katmaya başlayacaksınız. Birçok erkek artık kadınların en çok haz aldığı noktaların neler olduğunu merak etmeye başlamaktadır. Bu noktalar sayesinde artık cinsel hayatın daha da verimli şekilde geçmesini sağlamaya başlayabilirsiniz. Kadınları kışkırtacak ve daha istekli bir seks yapmanızı sağlayacak tahrik noktalarının hangi bölgeler olduğunu sizler için araştırdık.

REKLAM ALANI

Boyun Bölgesine Dikkat!

Kadınların en çok haz duymuş olduğu bölgelerinden biri boyundur. Boyun bölgesinin ufak dudak dokunuşları ile öpülmesi oldukça zevk almalarına neden olacaktır. Bu sayede sizlerde artık harika zamanlar geçirebileceksiniz. Cinsel hayatınızı daha olumlu şekilde tetiklemeye yardımcı olacaktır. Seks hayatınızı iyi yönde geliştirmeniz için bu hususlara dikkat edilmelidir. Özellikle kadınların zevk noktaları bilindiği taktirde, daha fazla zevk almanızı sağlayacak bir beraberlik sürecine adım atmaya başlayacaksınız.

Boyun ve çevresi çok fazla sinir ucu barındırmış olduğundan dolayı, temas halinde anında uyarılmaya geçecektir. Karşınızdaki partnerin daha fazla istekli olmasını sağlamak içinde hafif şekilde dokunuşlar yapmaya başlamanız yeterli olacaktır. Partnerinizin daha fazla hoşuna gitmesi içinde ısırmak veya emmek, onun gaza gelmesine neden olacaktır.

Bacak İçlerini Okşamak Öpmek

Bacak iç aralarını okşamak öpmek, tahrik olmalarını sağlayacaktır. Cinsel istek sorunu olan kadınları bu tür yapacağınız hareketlerle istekli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizinle daha güzel diyebileceğimiz bir cinsellikte olmaya başlayacaktır. Zevk noktalarını keşfederek en güzel anlara tanıklık etmeye başlayabilirsiniz.

Kulak Bölgesi

Kulakların emilmesi, öpülmesi kadınları tahrik eden bir durumdur. Öyle ki bunu kadın partnerinize yaptığınız zaman çok fazla hoşuna gitmesini sağlayacaksınız.

Kafatası Hassas Nokta!

Kadınların hassas noktası denildiği zaman onlardan biri olarak kafatası gelmektedir. Partnerinizin saçıyla oynamak, kafa derisine masaj yapmak onun sizi arzulamasını sağlayacak etkenlerden biridir.

Meme Uçlarına Dokun

Kadınların hassas bölgelerinden bir diğeri ise meme uçlarıdır. Meme uçları son derece ince ve hassas özelliğe sahiptir. Meme uçlarını parmağınızla okşadıktan sonra öpmeye başlayın.

Kalçalar Hassas

Kalçalar, kadınların hassas bölgelerinden biridir. Bu yüzden cinsel ilişki sırasında kalçalarını okşayarak ateşlenmesini sağlayın.

Dudak Bölgesi

Etkileyici ve ateşli bir öpüşme, seksi yükseklere çıkarma da etkili olacağını kesinlikle unutmayınız.

Ayaklar Hassas Bölgedir

Ayaklardan da kadınlar etkilenmektedir. Ayaklarını öpmek, okşamak sizinle seks yapmasını tetikleyecektir.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Mert dedi ki:

    Cansel birliktelik sırasında iki tarafında en çok etkilendiği bölümler vardır. Kadınlarda bu daha fazladır. Cansel birliktelik sırasında kadını düşünerek yaşanacak ilişkiler daha heyecanlı ve tatmin edici geçer. Kadınlara ait bu hassas noktaları bilerek birlikteliğinizi daha uzun ve güzel kılabilirsiniz.