Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Maskülen Erkeğin Yükselişi (PART 1 )

01.01.2021
427
Maskülen Erkeğin Yükselişi (PART 1 )

Maskülen Erkeğin Yükselişi (PART 1 )

REKLAM ALANI

Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum hayatımın bi döneminde kadınlarla ve insan ilişkilerinde hep başarısız oldum bi dönemde bilmeden başarılı oluyordum oda küçükken yani çocukkendi onun nedenide başarısız olduğum dönemlerde yaptıklarımın tam tersini yapmamdan dolayıydı. Aslında mesele çok basit kendi davranışlarımızda gizli herşey.

Asıl mesele feminenleşmiş toplumda erkek olarak kalabilmek.

Neden mi çünkü heryerde kadınlarını göklere çıkarıyorlar sosyal medya olsun otobüste toplu taşımada olsun sanki onların bizden bir üstünlüğü varmış gibi bir algı var aslında kadın erkek eşittir de demiyorum fakat günümüz şartlarında erkek olmak kolay ama maskülen erkek olmak zor ve maskülen erkek olarak kalabilmek daha zor çünkü hala evli erkekler bile hanımcılığı kabullenmiş ve kendi erkekliğinden yani kısaca özgürlüğünden vazgeçmiş durumda. Ne yazıkki durum böyle benim amacım hem cinselerimi aydınlatmak çünkü hala görüyorum nafaka mağdurları hala kadınları karşılıksız iyilikler yaparak mutlu etmeye çalışıyorlar ve karşılığında hiçbişey almıyorlar.

Hala anlamıyorum sen sana henüz yatırım yapmamış bir kadına neden aşırı ultra bir şekilde iyi davranıyorsun o kadın o yaptıklarını hakkedecek ne yaptı ?

Burda yanlış anlaşılmasın kötü davranın demiyorum fakat aşırı ultra iyi davranmaktan bahsediyorum siz anladınız sanıyorum

Erkeklerin çoğu kadın gibi davranıyor ve buyüzden kadınlarla başarısız oluyor yada kadınların isteklerine boyun eğmek zorunda kalıyor öyle hissediyor. Ben size burda yazdıklarımın hepsini yaşamış biri olarak konuşuyorum. Bunları yapmaktan vazgeçin

İyi olarak nitelenen nice boylar onların asıl amacı kadının bir gün onu ödüllendirmesi ama o ödül gelmeyecek gelse bile aylarca hatta yıllarca beklemeye değer mi ?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.