Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Oral Seks Nedir Nasıl Yapılır?

Oral Seks Nedir Nasıl Yapılır?

Cinsellikle ilgili olarak mutlaka bilinmesi gereken önemli kavramlar bulunuyor. Cinsel ilişki esnasında erkeğe en çok zevk verdirme başarısı ortaya koyan pozisyonlardan biri olduğu söylenebilir. Oral seks özellikler kadınlar cephesinde bakıldığı zaman çok fazla ifade edilen bir kavram haline dönüşmeye başlamıştır oral seks, cinsel organların dudak ya da dil aracılığıyla uyarılma işlemi olduğunu söylemek mümkün. Kimi insanlar açısından her ne kadar sapkınlık olarak ifade edilmiş olsa da, aslına bakıldığında herhangi bir zararın oluşmadığını söylememiz gerekiyor.

REKLAM ALANI

Oral seksi yapacak olanların mutlaka bilmesi gereken kurallardan biri de hijyeni sağlamasıdır. Temiz olduğu zaman ise riske sürükleyecek herhangi olumsuz bir durumda yaşanmamış olacaktır. Erkeklerinde son dönemde sık şekilde tercih etmiş olduğu cinsel isteklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Oral seks diğer türlerine oranla daha fazla haz vericidir.

Oral Seksin Zararlı Yanları Var Mı?

Orak seksle ilişki boyutunu daha da fazla arttırmayı amaçlayan kişiler, seksin zararları var mı yok mu merak etmeye başlıyor. Seksi seven insanlar her ne kadar oral sekse karşı larakilgi  duysada, bu zararlı taraflarından ise çoğu kişi korku duymaya başlıyor. Cinsel yolla ne yazık ki mikrop kapma durumları olabiliyor.

Ağız yoluyla gerçekleştirilen bu ilişki, hem kadına hem de erkeğe zevk veriyor. Cinsel organlarına dudak dokunuşları ve dille yalama yapılır. Bu durumdan seks yapan her iki tarafta çok fazla zevk almaya başlar.

Oral Seks Nasıl Yapılır?

Oral seks nasıl yapılır dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var mı bilinmesi gerekecektir. Bu hususlar sayesinde ise cinsel ilişkiyi daha tatmin edici boyuta sürüklemeyi başarmış olacaksınız. Oral seksi yaparken de mutlaka şu hususlara olabildiğince dikkat edilmesi gerekecektir.

  • Oral sekse geçmeden önce ilk olarak cinsel organın en iyi şekilde temizlenmesi gerekir.
  • Cinsel organların temizliği yapıldıktan sonra ise prezarvatif gibi ürünler tercih edilmesi daha doğru olacaktır.
  • Daha sonra ise artık ağız yoluyla cinsel organa dokunma ve yalama işlemi yapılır. Böyle bir durumda ise karşı taraf zevk almaya başlar. Hatta çok fazla uyarılma olacağından dolayı zevk suyu bile gelmeye başlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Serhat dedi ki:

    Ülkemizde bakireliği çoğu insan önemsediği için evlenmeden önce en çok tercih edilen cinsel birliktelik oral seks oluyor. Yukardaki yazıda bu konu hakkında gayet bilgilendirici olmuş