Sağlık Haberleri,Bebek Sağlığı,Anne Sağlığı,Güncel Sağlık Haberleri
https://bit.ly/2Q3jBn5

Zevk Suyu Nedir? Hamile Kalma Durumu Var Mı?

Zevk Suyu Nedir? Hamile Kalma Durumu Var Mı?

Cinsellik, bütünlük ve ruhun birbiriyle tamamlama süreci olarak ön plana çıkar. Sağlıklı bir cinsel birliktelikten söz etmek için birçok konuyu mutlaka bilmeniz gerekir. Onlardan biri olarak ise karşımıza zevk suyu çıkıyor. Kadın ve erkek vücudunun kimyasına bakıldığı zaman, bambaşka bir teorikle oluştuğunu fark ediyoruz. Doğal olarak bunlarda cinsel birleşme esnasında doğal olarak karşılayabileceğimiz tepkilere yol açmaya neden oluyor.

REKLAM ALANI

Seks esnasında yüksek haz aldığını ifade eden zevk suları ortaya çıkıyor. Bu zevk suları cinselliğe ise ayrı bir heyecan kazandırmaya yardımcı olmaya başlıyor. Zevk suyunun tıbbi adıyla ne olduğuna bakıldığı zaman precium olarak ifade edilir. Toplumuzda ile daha çok mezi yahut zevk suyu olarak ifade ediliyor.

Zevk Suyu Ne İşe Yarıyor?

Zevk suyu ne işe yarar vücutta ki görevi nedir diye düşünmeden edemiyoruz. Zevk suyunun en önemli özelliği ise cinsel birleşme öncesinde istenilen ön hazırlığın sürdürülmesini sağlıyor olması denebilir. Önem arz eden bir fonksiyonel birleşmenin oluşması açısından son derece önemli olacaktır. Meydana gelecek bu sıvı sayesinde ise genital organlar artık seks yapmak içinde hazır hale gelmeye başlayacaktır.

Hamilelik açısından ise zevk suyunun ne tür bir şey ifade ettiğine bakıldığında vücutta kaliteli spermlerin oluşmasına zemin hazırlaması denebilir. Acısız ve bir o kadar da ideal bir cinsel birliktelik yaşanmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Zevk suyuna karşı olarak ise pek çok bilimsel bazlı deneyler yapılmıştır. Deneyler ışığında zevk suyunun tek bir damlasında bile milyonlarca spermin barınmış olduğu tespit edilmiştir.

Zevk Suyuyla Hamile Kalabilir Miyiz?

Zevk suyu hamile bırakır mı, böyle bir riski var mı bilinmelidir. Bilinmesi gereken en önemli hususlardan biri, çok fazla zevk suyunun gelmesi döllenmeyi sağlayacaktır. Bu durumda doğal olarak hamile kalmanıza zemin hazırlamaya neden olacaktır. Fakat bu durum düşük bir ihtimal gözüyle görülmelidir. Zevk suyu geldiği zaman direkt olarak hamile kalacaksınız gibi bir durum söz konusu değildir. Cinselliği kendinizin idealize ettiği bir yere doğru çekmeye çalışmanız dah doğru olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.